Haber8.com Ana Sayfa GÜNCEL SPOR MAGAZİN DÜNYA EKONOMİ MEDYA YAŞAM DİZİLER FOTO VİDEO
  • Haber8.com »
  • Güncel »
  • Recep İvedik 4 ful HD izle! (Recep İvedik 4 full izle tek parça)
05.03.2014 - 15:40

Recep İvedik 4 ful HD izle! (Recep İvedik 4 full izle tek parça)

Recep İvedik 4 ful HD izle! (Recep İvedik 4 full izle tek parça). Recep İvedik izle. Şahan Gökbakar’ın son serisi olan Recep İvedik 4 filmi izlenmeye doymuyor internette, Recep İvedik 4 filmi full izle, Recep İvedik 4 izle canlı, Recep İvedik 4 hd kalite seyret, Recep İvedik 4 hemen izle, Recep İvedik 4 nasıl izlenir internette, Recep İvedik 4 izle youtube ayrıntılar detayları.

Recep İvedik 4 ful HD izle! (Recep İvedik 4 full izle tek parça). Recep İvedik izle. Şahan Gökbakar’ın son serisi olan Recep İvedik 4 filmi izlenmeye doymuyor internette, Recep İvedik 4 filmi full izle, Recep İvedik 4 izle canlı, Recep İvedik 4 hd kalite seyret, Recep İvedik 4 hemen izle, Recep İvedik 4 nasıl izlenir internette, Recep İvedik 4 izle youtube ayrıntılar detayları.

Türkiye sinema izleyenleri tarafından merakla takip edilen filmlerin başında bu yıl Recep İvedik 4 filmi geliyor.

1 HAFTADA EN ÇOK İZLENEN YERLİ FİLM

Film, bir hafta sonunda 2 milyon 857 bin 19 kişilik gişe rakamına ulaştı ve “1 haftada en çok izlenen yerli film” olarak tarihe geçti. 1 haftalık gişe, Şahan Gökbakar’a da yaklaşık 10 milyon lira olarak döndü.

İLK 3 GÜNDE 1 MİLYON 641 BİN İZLEYİCİ

Recep İvedik 4, vizyona girdiği ilk 3 günde 1 milyon 641 bin 474 kişi tarafından izlenmiş ve rekor kırmıştı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ‘ın canlandırdığı Recep İvedik serisinin 4.süde tamamlandı. Maldivler de çekilen komedi filminin sadece fragmanlarının bile rekor kırması, filmin izleyici kitlesi hakkında bizlere fikir vermektedir..Bu seride Maldivlerde survivor a katılan Recep İvedik’ e şahit olacağı ve izleyeceğimizserüvende karayip korsanlarıyla da karşılaşan ivedik bizleri komediye doyuracağa benziyor. Günümüz Bilgisayar teknolojisi sayesinde filmleri artık sadece salonlardan izlemiyoruz. Sitemizde hiçbir ücret ödemeden Recep ivedik 4 izle seçenekleri ile bu harika filmi tek tıkla izleyebilirsiniz.

Fazla küfür içeriğinden dolayı eleştirilen bu filmin serilerinin aynı zamanda izleyici rekoru kırması da ilginçtir. İnsanların hem eleştirdikleri hem de izlemekten vazgeçemedikleri İvedik, ilk olarak Şahan Gökbakar’ın kendi Showlarında canlandırması ile hayat buldu ve fazla ilgi görmesiyle sinema salonlarına kadar taşındı. Görmüş olduğu ilgiyi doruk noktalara çıkaran sinema filminin ilk serisinde İvedik’in otel macerelarını izleyip fazlasıyla beğenmiştik. Bu beğeni, ardından 2.serinin gelmesiyle taçlandı ve bu seride Recep İvedik’in babaannesi ile tanıştık.

Şahan Gökbakar’ın filmlerinin gördüğü ilgiyi değerlendirip 3. serisini de çekmesi bizleri artık İvedik’in maceraları içine çekmeyi başarmıştır. Ve şimdiler de heyecanlanan 4.serisi için geri sayıma başlanmıştır. Bu seri Maldivler deki maceralarını konu alsa da bu adaya, ne için ve nasıl düştüğü hakkında bizlere bilgi verilmemektedir.Maldivlerde 40 derece sıcağın altında çekilen filmin yönetmenliği her seride olduğu gibi bu seride de Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar üstlenmiştir. 20 günü burada geçen filmin geri kalan çekimlerine İstanbul ev sahipliği yapmıştır. Merak konusu olan filmi Recep ivedik 4 Filmi izle başlığı altında bulabilir, ücretsiz ve kaliteli film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Bugüne kadar çok kazanıyorlar ama filmlerde hiç para harcamıyolar eleştirsine kulak asan Gökbakar bu seride maldivelere giderek hayranlarını üzmedi ve filme gereken harcamayı yaptı. Diğer bütün serilerde yapımcılarının ve oyuncularının yüzünü güldüren İvedik, bu seride de hayal kırıklığına uğratmayacağına garanti olarak bakılıyor.

 
2012-2014 © Tüm Hakları Saklıdır. Haber8 Medya Yayıncılık Ltd. Şti.