Haber8.com Ana Sayfa GÜNCEL SPOR MAGAZİN DÜNYA EKONOMİ MEDYA YAŞAM DİZİLER FOTO VİDEO
  • Haber8.com »
  • Medya »
  • Survivor'da Berna ile Sahra birbirine girdi! Survivor'da kavga
07.04.2014 - 23:01

Survivor'da Berna ile Sahra birbirine girdi! Survivor'da kavga

Survivor gönüllüler 2014 takımındaki Berna ile Sahra birbirine girdi. Berna ve Sahra’nın şiddete varan kavgalarından sonra Acun Ilıcalı Berna'yı diskalifiye etti.

Survivor gönüllüler 2014 takımındaki Berna ile Sahra birbirine girdi. Berna ve Sahra’nın şiddete varan kavgalarından sonra Acun Ilıcalı Berna'yı diskalifiye etti.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında gönüllüler takımındaki Berna ile Sahra kavga etti. Elleriyle birbirlerine vuran Sahra ve Berna’nın kavgası geceye damga vurdu. Acun Ilıcalı’nın bir röportajında Survivor dingonun ahırı değil demesi bu iki yarışmacının da diskalifiye edileceği anlamına geliyor.


Acun Ilıcalı’nın reyting kaygısıyla kavgaya karışmayabileceği döne sürülse de daha önce de dediği gibi kuralları uyguladı ve Berna'ya diskalifiye kararını verdi. Bu arada Ada’da açlık ilerledikçe hem ünlülerde hem de gönüllülerde insani ilişkilerin yavaş yavaş kaybolmaya başladığı da gözleniyor.

SURVİVOR BERNA KİMDİR?

Berna Canbeldek Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşıyor. Berna Canbeldek, 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek sizsiniz” yarışmasına da katıldı.

Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 1.69 boyunda ve 56 kilo.


İŞTE O KAVGA TIKLA İZLE
 
2012-2014 © Tüm Hakları Saklıdır. Haber8 Medya Yayıncılık Ltd. Şti.