YAZARLAR

Tanzim satışı Komisyoncuların korkulu rüyası oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla, belediyeler tarafından başlatılan tanzim satışları, vatandaşa rahat bir nefes aldırdı.

Tanzim meyve sebze büyük rağbet gördü

Hafta başı, büyükşehirlerde uygulamaya konan tanzim satışlardan rakamlar gelmeye başladı. Gelen rakamlar İstanbulluların en çok domates aldığını, onu soğanın takip ettiğini gösteriyor.

Çekmeköy'de düşen Askeri Helikopter'deki Şehit pilotların kimlikleri belli oldu

İstanbul Çekmeköy'de askeri helikopter henüz bilinmeyen bir sebeple düştü. Faciada şehit olan 4 askerimizin kimliği açıklandı.

Süleyman Soylu'dan apo'ya sahip çıkanlara tokat gibi sözler

Terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'nin milletvekilleri, İmralı'da tutuklu bulunan eli kanlı teröristbaşı Abdullah Öcalan için yürüyüş yapmayı planlıyordu.

Kartal'da çöken binada son durum

Çakabey İmam Hatip Ortaokulu'nda basın mensuplarına yaptığı son açıklamalarından sonra son 3 saat içerisinde 6 kişinin enkazdan çıkarıldığını açıklayan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Bunlardan 5'i yaralı olarak kurtarıldı, şükürler olsun. Ama maalesef bir vatandaşımız da ölü olarak oradan çıkarıldı." dedi.

Abd savaş uçakları Venezuela sınırında

ABD ordusunun bölgeye ilişkin askeri harekatta bulunacağı iddiasının, Başkan Donald Trump'ın Güvenlik Danışmanı John Bolton'ın "Kolombiya'ya 5 bin asker" notuyla ortaya atılmasının ardından, Kolombiya-Venezuela sınırında askeri hareketlik artmaya devam ediyor.

Sağlık Bakanından sigaraya yeni yasaklar

Hürriyet Ankara Bürosu'nun konuğu olan Koca, şu mesajları verdi